Prolog

Dobrý den, Vážení a milí čtenáři,
 
protože vidím, že se v České republice jaksi ,,ve velkém" likvidují soudně slušní lidé, kteří se dostali díky zadlužovací, korupční, antisociální a autogenocidní politice postkomunistických vlád do finanční tísně, vytvořil jsem pro Vás, pro občany ČR tyto stránky.
 
Zároveň s tím bych Vás rád seznámil se kutečností, že každý občan téhle země, se musí naučit a taky následně hájit a bránit svá práva.
Není to jen nějaké klišé, pojem práva. Jde o práva občanů , která jsou zakotvena ve dvou dokumentech, které se zavázaly dodržovat všechny státy Evropy, tedy i Česká republika.
Jde o tyto dokumenty:
,,Deklarace lidských práv"
 
a
 

,,Úmluva proti mučení a jinému krutému, nelidskému či ponižujícímu zacházení nebo trestání"

 
V čem spočívá to, že pracovníci státní moci v České republice bezostyšně praktikují skrytý sadismus a nacismus, v podobě antisociální a autogenocidní politiky vůči vlastním občanům?
 
Jednoduše v nedodržování ustanovení výše zmíněných mezinárodně ratifikovaných úmluv o dodržování lidských práv. Ale také v neznalosti občanů této země těchto svých práv, a v neschopnosti se bránit zvrhlým středověkým praktikám pracovníků státní moci vůči občanům, které lidská práva bezostyšně, bezohledně, ale skrytě potlačují. Kdyby občané znali tyto svá práva, jak je uplatnit v běžném životě, a jak se bránit útokům pracovníků státní moci, jako jsou soudci, exekutoři, policisté, měštští strážníci, armáda, státní úředníci, pak by se v téhle zemi žilo lépe. Nikdo by si nedovolil lidská práva potlačovat, protože by věděl, že by se společensky znemožnil, protože by věděl, že půjde za to do kriminálu.
 
Já teď jsem na té druhé straně, na straně lidí, kterým se říká bezdomovci. Ale nepatřím tam, necítím se jím být. No bohužel jsem.
Nechci Vás tím unavovat. Kdysi před léty jsem si vypůjčil peníze, ne mnoho, jen na přežití, protože plat mi nepostačoval na uživení rodiny. Problém pak nastal, když nebylo na řádné splátky. Přišel platební rozkaz od soudu, a pak exekuce na mou mzdu i na můj bankovní účet. Když  to někde řeknu, zpravidla lidi nechápou moc můj problém. Prostě tím, že mi tenkrát zabavili všechno, i bankovní účet, jsem si musel vzít další půjčku, abychom měli na jídlo. Zabavují celkem rychle, a dnes už dokonce ani banka mne neupozorní. A tak to jde od té doby pořád dokola. Nenechávají mi nic, a nebo téměř nic. Rozpadla se mi rodina, rozpadl se mi i další vztah s úžasnou ženou, se kterou jsem chtěl prožít zbytek mého života a dožít se spolu stáří. Sebrali mi úplně všechno. Sebrali mi můj život.
Já jsem nevěděl, že na mně je pácháno ze strany státu takto bezpráví. Hledal jsem chyby u sebe, snažil jsem se to zvládnout. Ale tohle, když člověku soustavně berou všechno, nebo téměř všechno, to se prostě zvládnout nedá. Až v letošním roce, v březnu, kdy jsem byl hospitalizován, mi přátelé řekli, že je na mně pácháno bezpráví. Začal jsem se tedy o to zajímat, a zjistil jsem že tomu tak opravdu je. Nemám žádné ambice  už na cokoliv. Jen jsem si řekl, že když mi tohle udělali, udělám ještě něco co můžu pro lidi v ČR, a vytvořím systém a návod obrany proti útokům na práva občanů. Je jich už hodně na ulicích.
 
Ale nedávejme za vinu to těm bezdomovům, oni si nevybrali že budou bydlet na ulici. Bydlí tam, z nějakého důvodu segregováni silnějším jedincem, nebo strukturou, a teď tam v ulicích čekají už jen na smrt. Jsou celkem bez šance dokázat zase normálně žít. A i kdyby moje snaha pomohla zachránit třeba jen jedinej život, má smysl.
 
Mně už asi pomoci není. Nedostanu žádnou mzdu, tak nemůžu do práce, brzy na mne nejspíš čeká kriminál, nemám bydlení, nemám peníze, ale mám alimentační povinnost ve výši 9000,-Kč měsíčně.
 
Má bývalá manželka na mně podává trestní oznámení jak divá, jen letos už jej podala 2x. Naučil jsem jí v letech 2004-2007 byznys finančního poradce, přenechal jsem jí významnou klientelu. Naučil jsem jí tu práci od piky dělat, po té co hledala práci po 10letech na mateřské. Ona se nějak pak asi zamilovala do někoho v práci, ale já se od tý doby nějak nechytám. Byl jsem ve stejné společnosti jako ona, ale byl jsem tam terčem bloomingu, musel jsem pryč. Moje bývalá manželka dělá pořád tu práci, a její výdělek je kolem 1,5mil.Kč/ročně, jak jsem se dočetl ze spisů.
 
Segregovali mě mimo společnost, a nyní tak nějak asi už umírám v podmínkách špíny, bezdomovectví. Sice se snažím, myju se a tak, ale asi je to silnější, a neudržitelný. Navíc mne teď trestně stíhají pro nezaplacení alimentů, a tak, protože už jsem kvůli tomu v podmínce, nejspíš nemám ani šanci uniknout trestu odnětí svobody. Ale kdyby se to stalo, okamžitě bych zahájil protestní hladovku, až do úplnýho konce-ten by v mým případě přišel asi brzy. Prostě se blíží můj konec, a asi s tím nic nenadělám. Ale řekl jsem si, že nedám ty  ostatní lidi v ČR, kteří si nevšimli, co s nima vláda a ten systém provozuje. Občané se diví, co se to děje, ale nechápou. Řekl jsem si, že se pokusím v téhle zemi ještě stihnout pomoci nastolit řád aby se lidé měli dobře.
 
Viděl jsem, jak fungují státy kolem nás, je ostuda, jak z Čechů dělá vláda ČR a média tupé ovečky, které vůbec netuší, že to jde i u nás, mít se dobře. V podstatě tady lidé nemají dostatek informací, aby věděli, že můžou víc, že je to reálný. Že nemusí tlouct žebrotu. Když vláda přijme informaci, že nejsou peníze pro nás, pak nejsou. Ale na druhé straně se stát neustále tuneluje, a na to peníze jsou. Tak by měly být peníze pro lidi, a neměly by být pro tunelování. Ale to je velmi stručně řečeno.
 
Vytvořil jsem proto návod, jak může každý občan téhle země prosadit dodržování lidských práv v zemi. Je to myslím to nejdůležitější, čím by se mělo začít pro dosažení vytouženého blahobytu. Pokud se nezačne dodržováním lidských práv, tak jak jsou definovány v dokumentach ,,Deklarace lidských práv" a ,,Úmluva proti mučení a jinému krutému, nelidskému či ponižujícímu zacházení nebo trestání", nepohne se nic v téhle zemi ani o píď kupředu za lepším.
 

Stránky www.4Life93.webnode.cz nechť jsou každodení pomůckou, vodítkem, VZORem lidem dobré vůle, a každodenní černou můrou pro ty, kteří chtějí diskriminovat své bližní jakoukoli formou.  

 
Pro nastolení prosperity bude dobré podržet se zčásti Švýcarského modelu (dodržování lidských práv), a z části Rakouského (imigrační politika).
 
Minimální příjem občana musí být v takové vši, aby mohl z něho zaplatit nájem alespoň garsoniery ve městě, energie, jídlo, ošacení. Tím dojde k naplnění důležitých základních práv občana dle deklarace lidských práv. Dosud tomu ale tak není. Když za období postkomunistického režimu mohli lobisté, politici a jiní zpronevěřit biliony korun, jistě se najdou peníze na to, aby se v ČR dodržela lidská práva, tak, jak se ČR k tomu písemně zavázala, pod sankcí trestního stíhání odpovědných  osob, v případě jejich nedodržení. A pozor na ten genocidně nastavený systém, který tuneluje kapsy čím dál tím mladším občanům ČR, pozor na něj. Práce je všude dost. Jen musí být někdo, komu záleží na tom, aby za ně zaplatil, v dostatečné míře.
 
Znepokojuje mne současný stav, kdy absolventi škol jsou vyhnáni do ulic žebrat-prodávají různá zvířátka. Nevadí, že prodávají zvířátka, ale vadí, že si vůbec nevydělají. I když oni to neřeknou na sebe, jsou rádi, že vůbec našli nějakou ,,práci". A to je velmi nebezpečné, neumožit mladým pracovat, nechat je žebrat. Už za rok, za dva, by jsme tu mohli mít v ČR třídní nepokoje a násilí nezměrného formátu. Ti absolventi samozřejmě ,,nevědí", ale co až jejich rodiče je nebudou moci 1x či 2x podpořit? Končí už dnes tito mladí také na ulicích, a skutečně jim stačí, aby 1x, nebo 2x neměli od rodičů podporu.
------------------------------
Prohlášení, tak jak vnímám současnou situaci:
(bohužel jsem zářným příkladem oběti tohoto režimu. Oni mne nejspíš s určitostí odsoudí, budou mne chtít uvěznit. Ale dyby k tomu opravdu došlo, okamžite bych zahájil protestní hladovku a to až do úplného konce-nic jiného už by mi nezbývalo. Jsem nevinně v tom,že mi celá léta neponechávají vůbec nic, ani na jídlo, ani na alimenty. Proto nemám na placení ničeho, ani ne na placení alimentů.)
Pobírám nynídávky hmotné nouze vevýši 2200,-Kč měsíčně, nic víc. Výživné mám stanoveno na 9000,-Kč měsíčně.
Na můj návrh na snížení výživného mi soudci odpovídají   že se mám víc snažit, aych ty penize na vyživné měl, a mohl je platit. Že prýmám 4 údy na to, abych vykonával jakoukoli i podřadnou práci. Ale já za práci v pracovněprávním vztahu nedostávám odměnu, tak nikde být zaměstnán nemohu.  (promiňte, ale ten výraz o údech vyšel z pusy soudce Okresního soudu v Benešově, dne 13.7.2013 při vazebním zasedání, kdy se rozhodovalo, jestli mne kvůli neplacení alimentů ponechají do hlavního líčení dne 26.7.2013 na svobodě, nebo jestli strávím ten čas ve vazbě-obecně si myslím, že takováto komunikace soudci nepřísluší, že není hodna profesi jménem soudce, že je takovéto vyjadřování soudce je ostudou jeho profesi. A navíc jim u soudu pořá říkám, že jsem nemocný a jak.A pořád slyším že jsem zcela zdráv, že mohu vykonávat jakoukoli práci. Ale já mám ve zdravotní dokumentaci, i ve propouštěcí zprávě napsáno, jaká jsem měl onemocnění, a s čím se i nadále léčím")
 
Níže Vám uvádím výběr z webu www.4Life93.webnode.cz  
 
Podezření na autogenocidní politiku státu ČR vůči vlastnímu lidu :
PROHLASENI o antisocialni autogenocidni politice statni moci Ceske republiky,resp. jeji vykonne mafie,tak, jak je dle meho nazoru skutecny stav k cervnu 2013.

Proto jsem v cervnu 2013 zaslal nize uvedene trestni oznameni, a několik dalších trestních oznámení na pracovníky státní moci, jako jsou soudci, státní zástupci, exekutoři, a další s nimi kooperující subjekty, a tato trestní oznámení jsem zaslal na tato místa:

                  Nejvyssimu statnimu zastupitelstvi CR
Na vedomi dale:
                  Ustavnimu soudu Ceske republiky
                  Nejvyssimu komisari pro lidska prava pri OSN
                  Mezinarodnimu trestnimu tribunalu v Haagu

Je zapotrebi nahradit ve stavajicich funkcich vsechny, kdo se jakymkoli zpusobem podileli, nebo podileji na praktikach odporujicim umluvam o lidskych pravech. Toto se v Ceske republice muze tykat vetsiny soudcu, mnoha uredniku a politiku. Je zapotrebi nahradit tyto lidi mladymi, dat jim prostor, dat prostor tem, kdoz budou dusledne dodrzovat ustanoveni umluv o dodrzovani lidskych prav. Teprve pak se obcanum Ceske republiky bude ve sve zemi dobre a spokojene zit. Dosud tomu tak neni, lidska prava jsou poslapavana temer vsude v CR.
 
Trestni oznameni - stiznost

Timto podavam trestni oznameni - stiznost na neznamou skupinu pachatelu, ktera je slozena z osob organu statni moci Ceske republiky, jako jsou soudci, exekutori, ale take politici, vsichni ti obcane Ceske republiky, jez se podileji nebo v minulosti podileli na schvaleni zakonu a legislativy, a na jejim uplatnovani v praxi, a to takovych, ze mi jako obcanovi ze strany pracovniku statni  zakonne moci Ceske republiky, vcetne pracovniku justice Ceske republiky byly odejimany veskere mnou vydelane penize a odmeny ze mzdy, coz povazuji za sikanu, nezakonnou persekuci, ktera je proti umluve  ,,Deklarace lidskych prav a svobod. Protoze mi na zaklade techto diskriminacnich legislativnich opatreni a zakonu, ktere jsou v rozporu s umluvou ,,Deklarace lidskych prav a svobod" takto statni moc zabranila cerpat veskere odmeny za mou vykonanou praci, neponechavaje mi ani existencni minimum, nebot mam cela leta zablokovany mzdy i bankovni ucty,takze se k penezum-k odmenam za vykonanou praci prakticky vubec nedostanu, a toto trva jiz vice jak 10 let, nyni jsem nucen umirat v podminkach bezdomovectvi, ve spine, smradu, hlady a jsem vazne nemocen. Vsichni ti, kteri se podileji, nebo v minulosti podileli na tomto mem tryzneni,se vuci mne tak dopousteji zlocinu proti lidskosti,protoze jiz nyni citim ze umiram na bezdomovectvi,ve spine,bez jidla,bez leku,bez absolutne zadnych penez. Vyse zminena skupina obcanu CR, vykonavajici statni moc mne tak zbavila meho zakladniho prava-prava byt pracujicim obcanem ve sve rodne zemi.Tim zminena skupina pachatelu se na mne dopousti dlouhodobe porusovani Deklarace lidskych prav, muci mne a tyra, cimz se na mne dopousti zlocinu proti lidskosti. Povinnosti uredniku statni moci,podle Deklarace lidskych prav, je mi v pripade exekuci ponechat moje odmeny za vykonanou praci v takove vysi,abych mel penize na jidlo, na bydleni, na osaceni, na hygienu. toto ale statni moc Ceske republiky v mem pripade ani zdaleka nedodrzuje. Navic mne mafiozne tito obcane stihaji, a podvodne mne kriminalizuji za to ze nemam v poradku zaplacene sve financni zavazky, jako jsou napriklad alimenty vuci mym detem. jak bych mohl mit platby jakekoliv v poradku,kdyz jsou mi neustale pres 10 let zabavovany vsechny penize,ktere mely byt mou odmenou za vykonanou praci? Cela ta dlouha leta jsem tak nucen,abych mel z ceho zit,abych mel na jidlo, si vypujcovat penize jinde, mnohdy i s vysokym urokem.Ale kdyz chci zit, a ne umrit,musel jsem si vypujcovat,jelikoz mi nebyly vyplaceny odmeny za mou praci. Z tohoto duvodu nemohu byt zamestnancem, protoze bych neprezil ani jeden mesic. Proto jsem dlouha leta volil spíše podnikani, kde jsem občas nějaké peníze do ruky za vykonanou práci dostal. Bankovní účty jsou mi cela leta blokovany, a mzda take.
Protoze mam informaci, ze takto je v Ceske republice tryzneno a tyrano zhruba 140000 obcanu Ceske republiky ze strany statni moci, podavam timto take podnet k trestnimu stihani nezname skupiny pachatelu z rad politiku, z rad vlady, pro podezreni z trestneho cinu autogenocidni antisocialni politiky Ceske vlady vuci vlastnimu lidu, vuci ekonomicky slabši skupině obyvatel. Neboť když odpoji vladní moc človeka od jeho příjmu, je tento človek prakticky v ten okamzik odsouzen k smrti v podmínkach bezdomovectví, špíny, o hladu, bez hygieny. Takova smrt je poměrně rychlá, ale není známa statistika zemřelých, a kde končí jejich mrtvá těla. Před smrtí jsou tito lidé ale zpravidla zkriminalizováni, je jednoduché když človeku odejmou peníze najít paragraf, podle kterého jej mohou uvěznit. Takový člověk je už prakticky fyzicky odrovnaný, nezřidka úplně nebo z části zlikvidovaný, a to nemluvím o společenské a psychické újmě, která je vládou České republiky na těchto lidech páchána, s vědomím vlády o statistikách,kolik lidí je bezdomovci-neboli kolik lidí právě umírá. O lidi kteři zemřou se pak státní pokladna samozřejmě starat nemusí. Nejdřive jsou tito občané náležitě vysáti z peněz, s vysokými poplatky nejen soudům, ale i soukromým či soudním exekutorům, různá penále a další navýšení, jsou finančně vysáti jejich přibuzní a přátelé, a pak se stát takto vyčerpaných lidí snadno zbaví, prostě jen je nechá prakticky nějaky čas bez peněz, a oni brzy zemřou. Na jejich místo pak přijde na řadu další generace takto postižených obetí této sadistické zvůle pracovníků státní politické moci České republiky. Protože bezdomovectví se jinak,nez umíranim nazvat nedá. Žádám o přešetření, zda ministri, kteří veřejně prohlašují v mediích, že v určité době lid české republiky nedostane důchod, protože Český stát na to nebude mít penize, zda tito ministri se nedopouštejí trestného činu přípravy autogenocidy, a timto tvrzením, zda neni již naplněna skutková podstata takovéhoto trestného činu, popř. trestného činu ,,Příprava genocidy".
Cítím se podveden ze strany státní moci, a to tím, že mi poskytnul stat tzv. existenční minimum na měsíc ve výši 2200,-Kč. Pod názvem ,,existenční" si představím, že mohu z této částky fyzicky jako občan existovat - tedy žit po celé období,na které je tato dávka poskytnuta. Ale ve skutečnosti tomu tak není. Ani při nejlepší vůli si z této částky nejsem schopen zaplatit na mesíc tramvajenku v Praze, jidlo s dostatecnym mnozstvim výživových látek pro organismus člověka, léky. Již po zhruba 10 dnech jsem zjistil, že nemám peníze, a jsem tudíž vládou tak odsouzen umírat hlady. Proto tímto také podávám trestní oznámení na skupinu neznámých pachatelů pro trestný čin podvodu, neboť mne takto státni moc České republiky vědomě podvedla, když mi dala částku 2200,-Kc s tím, že je to moje existenční minimum. Aby částka byla existenčním minimem pro občana, musela by podle mého názoru být ve výši alespoń 15000,-Kc.
Toto trestní oznamení posílám zároveň do OSN komisaři pro lidská práva, a nejvyššímu státnímu zastupitelství České republiky, dale Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu, a mediím, jako jsou deniky a televize.
Vzhledem k množství občanů, kteri jsou takto persekuováni jako já, dle dostupných informací jde o více jak 140000 ekonomicky slabší skupiny občanů České republiky, vzhledem k tomu se jedná o autogenocidní politiku České vlády proti vlastnímu lidu. Jestliže vláda má statistiky o tom, že na ulicích v ČR umírá 140000 lidí nebo jim tato situace bezprostředně hrozí, a nic neudělá pro záchranu těchto lidí, pak jde o vědomou genocidu těchto občanů,
 
...více na www.4Life93.webnode.cz
 
Důsledky výše uvedeného chování pracovníků státní moci, jak uvádím výše, se dá přirovnat k podmínkám umírajících obětí holokaustu. Člověk se před smrtí a při umírání samotném hodně trápí. Státní politická moc České republiky, a vláda vůci slabší skupině občanů vlastního lidu uplatňuje autogenocidní politiku, a to je velmi nebezpečné pro společnost, pro celý svět. Citím to i z obžalob vůči mně, které jsou postaveny na mafiozních praktikách všech zúčastněných úredniků, a na smyšlených a lživých indiciích, které museji byt jak statnimu zástupci, tak i přislušnému soudci známy, tedy jde o vědomé zmanipulování trestního říizeni s cílem mne poškodit, zlikvidovat, ze strany úredniků státní politické a justični moci, resp. vykonné mafie statni moci České republiky.
 
Třeba tím, že si přečtete tyto řádky, se zase bude v Čeké republice trošku lépe žít. 
 
Jiří Pelíšek
 
 

Jakákoli diskriminace, ať již vědomá či doměle nevědomá, je projevem nacismu a sadismu.

Neboť ten, kdo disriminuje jakkoli jiného, jedná právem silnějšího, a má z toho uspokojení.

Samozřejmě člověk když chce, může se změnit, a okolí mu odpustí. Záleží však na míře diskriminace, které se dopustil. Některé činy, zločiny,  mohou být napraveny jen hlubokým pokáním, a průvodním trestem podle trestního zákona. A při diskriminaci ten, kdo ji provozuje, vždycky odčerpává své oběti životní esenci, životní sílu. Pokud to trvá delší čas, oběť z toho může vážně onemocnět, i zemřít, jak dokládají četné případy, kdy se to již stalo. Když takovéto jednání provozuje vláda vůči vlastnímu lidu, je to podle trestního zákona ČR i podle mezinárodních úmluv klasifikováno jako genocidní jednání vůči občanům. Přesněji autogenocida vlády vůči vlastnímu lidu, trestní sazba odnětí svobody je zde stanovena na 12 - 20 let, případně výjimečný trest. Příprava je také trestná.

 

Z uvedeného tedy vyplývá, že není vůbec jedno, jestli pracovníci státní moci České republiky,

jako jsou soudci, exekutoři, státní zástupci, policisté ať již státní či měštští, úředníci na úřadech

nás občany drtí, a snaží se na nás být ,,strašní" ve svých důsledcích, rozsudcích a při zkreslování informací a pomlouvání, při snaze zkriminalizovat pokud možno co nejvíce lidí, aby pak dostali tučné odměny za ,,objasněnost" případů, a aby vypadali nepostradatelně.

 

Vůbec to tedy není jedno, naopak, jde o život nám občanům, jde vždycky o život. Nikdy nevíte, kam nechají tihle šikanéři až svou oběť zahnat. Mají své skryté metody, a klidně si počkají na smrt své oběti mnoho let, jen průběžně kontrolují situaci, a občana deptaj pod různými záminkami. Znáte to? Setkali jste se už s takovým šikanérem?

 

Pokud se takto chová značná část pracovníků státní moci, jak výše uvedeno vůči občanům, není možno očekávat, že justice ČR sebe sama odsoudí, anebo že odsoudí své spolupracující orgány. Máte-li proto podezření, na takovéto genocidní jednání vůči Vám, odešlete trestní oznámení podle vzorů zde uvedených, doplňte si tam jen podle svého text a své osobní údaje, a odešlete jej nejen na vrchní státní zastupitelství v Praze, ale určitě také mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu, a Mezinárodnímu soudu pro lidská práva ve Štrasburku.

 

Pro Mezinárodní soud pro lidská práva ve Štrasburku je dobré také sepsat v tomto smyslu žalobu, a odeslat ji poštou.

Mezinárodně ratifikované dokumenty o lidských právech, které se zavázaly státy Evropy, včetně České republiky dodržovat pod sankci trestního stíhání odpovědných osob, jako je ,,Deklarace lidských práv" a ,,Úmluva proti mučení a jinému, krutému, nelidskému či ponižujícímu zacházení nebo trestání" mimo jiné jasně říkají:

 

Občan má právo na odměny ze své práce v takové výši, která mu umožní důstojné bydlení, peníze na jídlo, na ošacení.

Existenční minimum na jeden kalendářní měsíc v ČR je proto potřeba nastavit nejméně na 15.000,-Kč. A ani exekutor, ani nikdo jiný nesmí sáhnout občanovi na odměny za práci, kterou vykovává pod stanovený limit, protože by tohoto občana přímo ohrozil na zdraví a na životě.

 

Nyní máme v ČR nastavenu částku existenčního minima na 2200,-Kč, a v ulicích ČR je na 40.000lidí, kteří nemají co jíst, nemají kde bydlet, dalším 100.000 občanům bezprostředně ztráta domova hrozí. O život tedy jde akutně početné skupině obyvatel ČR.

 

Lidská práva, pojem v České republice nepříliš známý,

a nepříliš respektovaný...

Mezinárodně ratifikované dokumenty o lidských právech, které se zavázaly státy Evropy, včetně České republiky dodržovat pod sankci trestního stíhání odpovědných osob, jako je ,,Deklarace lidských práv" a ,,Úmluva proti mučení a jinému, krutému, nelidskému či ponižujícímu zacházení nebo trestání" mimo jiné jasně říkají:

Občan má právo na odměny ze své práce v takové výši, která mu umožní důstojné bydlení, peníze na jídlo, na ošacení.

Existenční minimum na jeden kalendářní měsíc v ČR je proto potřeba nastavit nejméně na 15.000,-Kč. A ani exekutor, ani nikdo jiný nesmí sáhnout občanovi na odměny za práci, kterou vykovává pod stanovený limit, protože by tohoto občana přímo ohrozil na zdraví a na životě.

Nyní máme nastavenu částku existenčního minima na 2200,-Kč, a v ulicích ČR je na 40.000lidí, kteří nemají co jíst, nemají kde bydlet, dalším 100.000 občanům bezprostředně ztráta domova hrozí. O život tedy jde akutně početné skupině obyvatel ČR.

Exekuce - pokud jste v exekuci, ponechávají Vám tolik peňez, abyste zaplatili důsojné bydlení, jídlo a ošacení každý měsíc, pak je vše jak má být. Co ale dělat, když tomu tak není, když exekutor Vám zabavuje veškeré Vaše výdělky, a zároveň je Vám exekučně obstaven bankovní účet ? To je stejné, jako rozsudek smrti. Jak sebránit ?

Návod, jak se účinně bránit proti zvůli

pracovníků státní moci najdete na těchto stránkách.

Tradiční způsob obrany, který používají standartně právníci, je bohužel tak pomalý a neúčinný, že než občan stihne vůbec něco udělat, sedí již mnohdy nevinně v kriminále. Předkládám Vám zde touto knihou tedy metodu pokojné obrany, kterou můžete podpořit standartní cestou, máte-li na to peníze a dost sil. Ale i bez podpory standartní cestou, je tato obrana vůči zvůli státních úředníků vysoce účinnou metodou, jak zavést v naší zemi právo, řád, spravedlnost, a dodržování lidských práv.

 

Lidská práva - pojem v České republice aktuálně nepříliš známý, a nepříliš respektovaný. Možná se zeptáte jek je to možné. Inu, mocenské praktiky některých občanů, a není jich málo, mnohdy hraničí až s nacistickým chováním vůči ostatním spoluobčanům. Jindy zase lze pozorovat různé formy šikany, ať již na pracovišti, nebo ve škole, anebo v rodině. Pojem ,,domácí násilí" je asi známý vetšině znás. Nejhorší situace v dodržování lidských práv ale tam, kde bychom to očekávali nejméně. A to na místech úřadů a jejich pracovníků při styku s občanem, tedy při styku občana s pracovníkem státní moci. Nejznatelněji se nedodržování lidských práv dá pozorovat tam, kde jsou časté podobné kauzy, jako jsou například rozvody manželů, svěřování dětí do péče, a následně také při určování plátce výživného na nezletilé děti, při určování jejich výše, ale také při uplatňování ankcí při nedodržení včasných plateb výživného. Nejrozšířenějšími kauzami jsou dnes pro občany ČR samozřejmě kauzy finanční, kde většina občanů této země pro nedostatek finančních příjmů se zadlužuje, aby vůbec mohli přežít...Rozsáhlá skupina občanů této země, tedy občané ekonomicky slabší jsou pak sankciováni vysokými úroky, jsou sankciováni exekutory, a tomu dává souhlas většinou místně příslušný soud, kde má občan trvalé bydliště...Exekuce jsou pak v pořádku, když při jejich výkonu jsou dodržena lidská práva, tedy když je občanovi ponechána finanční částka na jídlo na celý měsíc, na důstojné bydlení, a na ošacení.

Jako občan České republiky považuji za důstojné bydlení takové bydlení, kde mám čistotu, nábytek,    možnost hygieny, soukromí, kde mohu trávit čas s partnerkou/ženy s partnerem.

- Proto považuji za důstojné bydlení minimálně garsonieru, kde nájem v ČR je cca 10.000Kč v Praze, anebo alespoň samostatný pokoj. Na takovéto bydlení ale dle informací pracovnice úřadu práce sociálních dávek hmotné nouze stát peníze obcanům nedává. Mám potvrzeno, že stát má nastaveny takové limity příspěvků na bydlení, že si jej občan nemůže dovolit v důstojné formě, ale musí přijmout bydlení ve společnosti lidí které nezná, na palandách, ve špíně, nehygienických, a v místě, kde se ve značné míře krade, je tedy permanentně ohrožen tím, že se mu postrácejí jeho věci.

- Na jídlo a důstojné ošacení potřebuji měsíčně minimálně 5.000,-Kč

 
Celkem tedy musí občanovi ČR z výplaty zbývat cca 15.000,-Kč měsíčně  minimálně při pobytu na území ČR pro to, aby byla dodržena základní lidská práva dle dokumentu Deklarace lidských práv. Teprve to, co je nad rámec této částky jako odměna za vykonanou práci, smí exekutor zabavit, a předat věřiteli.

Příslušní soudci, exekutoři jsou povinni zohlednit tyto minimální potřeby pro to, abych měl zajištěno právo na život. A teprve nad rámec součtu těchto položek smí odjímat majetek lidí.

V České republice ale pracovníci státní moci, pracovníci justice, soudci, exekutoři a další spolupracující subjekty, si uzurpují právo na to, diktovat občanovi že má žít v méně důstojných podmínkách, než je zde uvedený minimální společenský standart občana České republiky. Nechť všichni zúčastnění berou prosím navědomí, že jedině dodržováním lidských práv, a úctou k občanovi jako k člověku, se podaří tuto společnost dovést k blahobytu, k prosperitě. Jakékoli barbarské projevy ze strany pracovníků státní moci mají a budou mít za následek pouze bídu, a utrpení obyvatel země.

Pokud se Vám ale stalo tak, jako mnoha občanům ČR, že Vám zabavili nejen Vaši mzdu, ale zároveň máte i obstavený bankovní účet, vězte, že byl na Vás v podstatě dle mého názoru spáchán zločin, a to rozsudek smrti. A pokud se Vám toto děje delší čas, můžete se bránit, vyčíslit škodu, a požadovat ji od státu. Přece musíte mít peníze na jídlo, abyste mohli žít, a taky na bydlení a ošacení. Jakpak by si to pracovníci státní moci ČR představovali, zabavovat, nebo povolovat zabavování všech peněz dlužníkovi, a nechat jej zemřít bez střechy nad hlavou?? Tak to ne, Jsme uprostřed Evropy, a jednotlivé evropské státy včetně České republiky se zavázaly dodržovat listiny o lidských právech, jako je ,,Deklarace lidských práv a svobod" a ,,Úmluva proti mučení, týrání a jinému násilí ( porušení této úmluvy je trestným činem) " Je-li Vám tedy odejímáno úplně vše z Vašich výdělků, pak zcela jistě přijde čas, kdy vážně onemocníte. Když se tak stane, je už pozdě. Braňte se proti násilí a proti mučení tohoto typu ještě dřív, dokud jste ještě zdraví. Zdraví Vám nikdo nevrátí. A chtějte náhradu způsobené škody nejen přímé finanční, ale taky za společenskou újmu, za způsobené zdravotní obtíže, za způsobenou psychickou újmu. Dojděte si k Vašemu praktickému lékaři, a všechno mu řekněte, ať je vše zaprotokolováno. Podejte TRESTNÍ OZNÁMENÍ na pachatele trestné činnosti, která je takto na Vás páchána, neboť pokud Vám zabavují všechny Vaše příjmy, jedná se dle mého názoru o mučení a týrání ze strany pracovníků státní moci, v přímém přenosu, a jste to Vy, kdo nakonec bude, nebo nebude umučen, utýrán. A ještě před tím Vám ,,přišijou" paragraf trestného činu, například nezaplacení některé z Vašich pohledávek-například výživného na děti.  Vězte, že státní aparát je nastaven tak, že v případě, že se nebudete takto účinně bránit, přijde čas, kdy Vás jistě udolá. (Pokud nemáte na uhrazení dluhů) Pokud Vám zabavují úplně všechny peníze, je logické, že abyste měli z čeho žít, musíte si peníze sehnat jinde, než prací-úvěry, půjčky od bankovních i nebankovních institucí, od rodičů. Ale to je tunelování kapes občanů ČR ve velkém. Musí Vám nechat peníze na jídlo, na důstojné bydlení a na ošacení-teprve co zbyde smějí rozdělit věřitelům, a příští měsíc znovu, až do zaplacení dluhu.

Přece není možné, aby občan, kterému berou úplně všechny jeho příjmy a nikdo z pracovníků státní moci kteří o tom rozhodují se ho nezeptá z čeho bude jíst, bydlet, páchají na něm toto bezpráví, trestnou činnost - je tedy poškozený-tedy oběť téměř umučená k smrti, aby byl tento občan trestán, a bylo s ním zacházeno jednáno jako s podezřelým, či pachatelem za to že nemá peníze a zaplacené pohledávky, když je poškozený. A ještě navíc je poškozený stejným úřadem státu, který toto vše občanovi-mnohdy i dlouhá léta způsobuje, resp. rozhodují o vině zšikanovaného občana pracovníci a soudci jednoho a téhož Místně příslušného soudu. Při tom kdyby tomuto občanovi nechali jeho právo, tedy nechali mu peníze na jídlo, důstojné bydlení a ošacení, své závazky by občan rychleji uhradil. Neviděli bysme na ulicích a v tramvajích tolik lidi bez střechy nad hlavou.

Když se podíváte v ulicích velkých i malých měst, kolik je tam venku lidí bez střechy nad hlavou u nás v České republice, jde z toho mráz po zádech. Jsou to převážně muži ve věku kolem 50 let. Jsouto převážně ti muži, co nezvládli tlak pracovníků státní moci a exekutorů, a nyní již umírají v prostorách ulic, špíny, smaží se ve vlastním potu. Je nebezpečné ale, že věková hranice bezdomovců se snižuje, přibývá těch mladších. Jsou to ti, jimž nikdo nepomohl, nebo ti, které opustil partner/ka. Ale ti všichni dohromady mají obrovský potenciál se bránit, tedy dokud ještě jsou na živu. Patříte-li k této skupině, nebo jen k ekonomicky slabším, a vnímáte-li, že na vás pracovníci státní moci páchají bezpráví, stěžujte si, napište trestní oznámení, nebo stížnost, a pošlete je Oubudsmannovi jak tomu našemuv ČR, tak Evropskému, pošlete trestní oznámení nebo stížnost také v anglickém jazyce Nejvyššímu inspektorovi při OSN, pošlete českou verzi českým médiím, televizím, tisku, anglickou verzi pak pošlete světovému tisku a světovým televizím.

Nemluvíte-li dostatečně dobře anglicky, o překlad se Vám postará bezplatně překladač Google po kliknutí zde:

prelozit-text-google/

Máte-li pocit, že jste týráni, mučeni, že na Vás již zanechalo pošlapávání Vašich občanských práv zdravotní následky, že jste z toho onemocněl/a, anebo že utrpěná škoda je vyčíslitelná v desetitisících a více (korun českých), pošlete trestní oznámení. Trestní oznámení je také v podstatě stížnost. Jde jen o to, že jestli Vás chtějí pracovníci stíhat za to, že nemáte zaplacené nějaké platby, a sami Vám při tom odebírají Vaše peníze nad rámec zákonných limitů pro možnost přežití dle ustanovení dokumentu deklarace lidských práv, a posílají je jinam , pak nemůžete mít zaplaceno. A tito úředníci sami musí být a budou trestně stíháni. Pokud to neuděláte, a nepošlete v takovém případě trestní oznámení, budete to nakonec Vy kdo bude trestně stíhán, například za nezaplacení nějakého dluhu.

Při psaní trestního oznámení nebo stížnosti napište někam do těchto dokumentů heslovitě, komu všemu jste ten dokument poslali na vědomí. Je důležité Vaše trestní oznámení poslat na tučný počet mezinárodních organizací a institucí, kontrolujících a hájících dodržování lidských práv ve světě. Jejich emailové adresy najdete v úvodní stránce na pravé straně obrazovky monitoru. To proto, aby Vámi podané trestní oznámení bylo řádně zpracováno, aby tendence zakamuflovat jej ze strany pracovníků, kterých se týká, nebylo možné. A taky proto, abyste nebyli ještě terčem útoku z řad těch, jichž se trestní oznámení týká. Pracovníci státní moci ČR si musí uvědomit, a tvale při své práci dodržovat pravidlo, že na prvním místě musejí vždy a na všech úrovních dodržovat lidskápráva, zakotvená v mezinárodně ratifikovaných dokumentech o lidských právech. Pak se nám všem v takové společnosti bude lépe žít.
 
Český stát nesmí jednat způsobem, který pošlapává lidská práva jednotlivců. A pokud tak činí, vystavují se jednotliví pracovníci státní moci trestnímu stíhání, a to zejména v případech, kde již občan z toho důvodu utrpěl nějakou fyzickou či psychickou nemoc.

Česká republika se svým podpisem pod dokumenty o dodržování lidských práv a svobod podepsala, a tak se zavázala je bezvýhradně dodržovat, na všech úrovních státní výkonné moci vůči občanům. 

Ptám se, jak je možné, že v současné době, kdy by neměla již převládat jaksi barbarská morálka lidí navzájem, jak jsme o tom četli z historie, a středověku, naopak ještě přetrvává ze strany oficielních orgánů toto barbarství? Jak je možné, že si stát schválí legislativu, na základě které pak praktikuje odsuzování občanů české republiky do otroctví?

Takto fungující stát není demokratickou zemí.

Takovýto stát není právním státem.

Takovýto stát takto fungující je na úrovni rozvojové třetí země, kde vládne bezpráví, korupce, a právo silnějšího.

Takovýto stát si nezaslouží být součástí demokratického a právního většího celku, jakým se snaží vystupovat rada Evropy při propagaci evropské unie.

Situace je ale o to horší, že si protiprávně jednotlivé členské země schválili a praktikují pravidlo, že žádný občan žádné členské země Evropské unie nemůže požádat žádnou členskou zemi v evropské unii o azyl. Je-li tedy na občanech kterékoli země evropské unie pácháno bezpráví, nebo násilí ze strany pracovníků státní moci, například jako je toto zde uvedené, tedy provozované pracovníky státní moci české republiky, pak občan, na němž je pácháno toto násilí a bezpráví se nemůže uchýlit do bezpečí jiného státu Evropy, nemůže nikde v Evropě požádat o azyl. To ale odporuje Deklaraci lidských práv, jejíž ustanovení se všechny státy Evropy zavázaly dodržovat pod sankcemi trestního stíhání odpovědných osob, je to tedy protiústavní, a nezákonné. 

Všechny členské státy Evropské unie se tedy takto dopouštějí nezákonného jednání. Pokud občanovi, na kterém je v jeho rodné zemi pácháno bezpráví, způsobí toto bezpráví navíc zdravotní obtíže, nebo jiné utrpení, pokud toto bezpráví přeroste v týrání a mučení, takovýto občan nemá, kam by před touto zvůlí pracovníků státní moci unikl. Tak se evropské společenství a jednotlivé členské státy evropské unie stávají, staly a již jsou zločinným společenstvím, které tyto jevy podporuje, které se zbavuje odpovědnosti za dodržování lidských práv, které v podstatě podporuje barbarství, nacismus. 

Mám bohužel podezření, že podle tohoto vzorce - klíče - postupují pracovníci státní moci české republiky plošně, tedy proti početné skupině ekonomicky slabší skupiny občanů české republiky. Proto posílám toto trestní oznámení i k mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu, aby posoudil, zda se v České republice nepraktikuje ze strany pracovníků státní moci Autogenocidní politika vůči početné ekonomicky slabší skupině občanů České republiky. 
 
V České republice ale pracovníci státní moci, pracovníci justice, soudci, exekutoři a další spolupracující subjekty, si uzurpují právo na to, diktovat občanovi že má žít v méně důstojných podmínkách, než je zde uvedený minimální společenský standart občana České republiky. Nechť všichni zúčastnění berou prosím navědomí, že jedině dodržováním lidských práv, a úctou k občanovi jako k člověku, se podaří tuto společnost dovést k blahobytu, k prosperitě. Jakékoli barbarské projevy ze strany pracovníků státní moci mají a budou mít za následek pouze bídu, a utrpení obyvatel země

Tyto informace spolu s trestním oznámením, byly rozeslány na:

Vrchní státní zastupitelství ČR

Policejní prezidium ČR

Oubudsmanovi ČR

Evropskému oubudsmanovi

Nejvyššímu komisaři pro lidská práva při OSN

 

dále na vědomí:

Ústavnímu soudu ČR

Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu s vyjádřením podezření na moderní formu genocidy ekonomicky slabší početné skupiny obyvatel České republiky-tedy s podezřením na autogenocidní politiku pracovníků státní moci České republiky

 

médiím, tisku, televizním stanicím a dalším organizacím hájící lidská práva v ČR i ve světě.

autor: Jiri Pelisek

Poznámka autora: Jsem pro důsledné uplatňování práv občanů, tedy i pro uplatňování vymáhání dlužných pohledávek. Ale vymáhání pohledávek, stejně jako jiný kontakt pracovníků státní moci České republiky s občany musí probíhat v rámci dodržování lidských práv, v rámci ustanovení zakotvených v dokumentech ,,Deklarace lidských práv" a ,,Úmluva proti mučení a jinému krutému, nelidskému či ponižujícímu zacházení nebo trestání" které oba tyto dokumenty Česká republika ratifikovala, a zavázala se tak k jejich bezvýhradnému dodržování pod sankcí trestní odpovědnosti pracovníků státní moci v případě jejich nedodržení.

Informace na stránkách tohoto webu jsou osobním, subjektivním názorem autora, a vyjadřují zde právo svobody projevu.

Není zde žádný úmysl někoho pomluvit, autor zde uvádí a zveřejňuje pouze své dokumenty a materiály, autentické zkušenosti, se kterými se v životě setkal.

Stránky tohoto webu nejsou komerční, jsou tedy soukromé, nevýdělečné.

Autor povoluje kopírování a tisk informací zde uvedených bez nároku na honorář pro osobní potřebu občanů, čtenářů.

V případě zájmu o komerční otištění nebo jiné komerční kopírování informací zde uvedených si autor vyhrazuje právo na honorář ze strany komerčního subjektu, který má zájem o další šíření obsahu tohoto webu, tento nárok může být uplatněn i zpětně - viz autorský zákon.

 

O nás:

stránky www.4Life93.webnode.cz  jsem vytvořil po neblahých zkušenostech s pracovníky státní moci České republiky, a po zjištění, že jsou zde na občanech ČR páchány zločiny proti lidskosti, že jsou zde pošlapávána lidská práva takovým způsobem, že toto chování nazývám moderním holocaustem. Taky na následky tohoto chování nyní, v dnešní době, na ulicích umírá mnoho lidí. Jen o nich nikdo neví, kde skončily jejich mrtvá těla. No a stát to má jednodušší v tom, že se pak o tyto občany nemusí finančně starat. Velmi mne znepokojuje, když vidím například čerstvé absolventy skol, jak žebrají na ulicích. A ještě jsem si všimnul, že i tato žebrárna je organizována ,,bossem", který z jejich žebrání má pak profit. Nemáme pro absolventy dostatek pracovních míst? Tak proč povolujeme v takové míře vstup cizincům za prací na naše území? Proč není ještě zavedena regulace pohybu osob ze zhraničí, přijíždějících za prací do ČR ? Všechny Evropské státy mají regulační opatření, a jsou o dost větší svým územím. Občané těchto států se ale mají lépe, líp se jim žije. ČR není přece zemí s názvem Charita, nebo Armáda spásy..

 

Prolog

Dobrý den, Vážení a milí čtenáři,

protože vidím, že se v České republice jaksi ,,ve velkém" likvidují soudně slušní lidé, kteří se dostali díky zadlužovací, korupční, antisociální a autogenocidní politice postkomunistických vlád do finanční tísně, vytvořil jsem pro Vás, pro občany ČR tyto stránky.

Zároveň s tím bych Vás rád seznámil se kutečností, že každý občan téhle země, se musí naučit a taky následně hájit a bránit svá práva.

Není to jen nějaké klišé, pojem práva. Jde o práva občanů , která jsou zakotvena ve dvou dokumentech, které se zavázaly dodržovat všechny státy Evropy, tedy i Česká republika.

Jde o tyto dokumenty:

,,Deklarace lidských práv"

a

,,Úmluva proti mučení a jinému krutému, nelidskému či ponižujícímu zacházení nebo trestání"

 

V čem spočívá to, že pracovníci státní moci v České republice bezostyšně praktikují skrytý sadismus a nacismus, v podobě antisociální a autogenocidní politiky vůči vlastním občanům?

Jednoduše v nedodržování ustanovení výše zmíněných mezinárodně ratifikovaných úmluv o dodržování lidských práv. Ale také v neznalosti občanů této země těchto svých práv, a v neschopnosti se bránit zvrhlým středověkým praktikám pracovníků státní moci vůči občanům, které lidská práva bezostyšně, bezohledně, ale skrytě potlačují. Kdyby občané znali tyto svá práva, jak je uplatnit v běžném životě, a jak se bránit útokům pracovníků státní moci, jako jsou soudci, exekutoři, policisté, měštští strážníci, armáda, státní úředníci, pak by se v téhle zemi žilo lépe. Nikdo by si nedovolil lidská práva potlačovat, protože by věděl, že by se společensky znemožnil, protože by věděl, že půjde za to do kriminálu.

Já teď jsem na té druhé straně, na straně lidí, kterým se říká bezdomovci. Ale nepatřím tam, necítím se jím být. No bohužel jsem.

Nechci Vás tím unavovat. Kdysi před léty jsem si vypůjčil peníze, ne mnoho, jen na přežití, protože plat mi nepostačoval na uživení rodiny. Problém pak nastal, když nebylo na řádné splátky. Přišel platební rozkaz od soudu, a pak exekuce na mou mzdu i na můj bankovní účet. Když  to někde řeknu, zpravidla lidi nechápou moc můj problém. Prostě tím, že mi tenkrát zabavili všechno, i bankovní účet, jsem si musel vzít další půjčku, abychom měli na jídlo. Zabavují celkem rychle, a dnes už dokonce ani banka mne neupozorní. A tak to jde od té doby pořád dokola. Nenechávají mi nic, a nebo téměř nic. Rozpadla se mi rodina, rozpadl se mi i další vztah s úžasnou ženou, se kterou jsem chtěl prožít zbytek mého života a dožít se spolu stáří. Sebrali mi úplně všechno. Sebrali mi můj život.

Já jsem nevěděl, že na mně je pácháno ze strany státu takto bezpráví. Hledal jsem chyby u sebe, snažil jsem se to zvládnout. Ale tohle, když člověku soustavně berou všechno, nebo téměř všechno, to se prostě zvládnout nedá. Až v letošním roce, v březnu, kdy jsem byl hospitalizován, mi přátelé řekli, že je na mně pácháno bezpráví. Začal jsem se tedy o to zajímat, a zjistil jsem že tomu tak opravdu je. Nemám žádné ambice  už na cokoliv. Jen jsem si řekl, že když mi tohle udělali, udělám ještě něco co můžu pro lidi v ČR, a vytvořím systém a návod obrany proti útokům na práva občanů. Je jich už hodně na ulicích, bez střechy nad hlavou, umírajících.

Ale nedávejme za vinu to těm bezdomovům, oni si nevybrali že budou bydlet na ulici. Bydlí tam, z nějakého důvodu segregováni silnějším jedincem, nebo strukturou, a teď tam v ulicích čekají už jen na smrt. Jsou celkem bez šance dokázat zase normálně žít. A i kdyby moje snaha pomohla zachránit třeba jen jedinej život, má smysl.

Mně už asi pomoci není. Nedostanu žádnou mzdu, tak nemůžu do práce, brzy na mne nejspíš čeká kriminál, nemám bydlení, nemám peníze, ale mám alimentační povinnost ve výši 9000,-Kč měsíčně.

Má bývalá manželka na mně podává trestní oznámení jak divá, jen letos už jej podala 2x. Naučil jsem jí v letech 2004-2007 byznys finančního poradce, přenechal jsem jí významnou klientelu. Naučil jsem jí tu práci od piky dělat, po té co hledala práci po 10letech na mateřské. Ona se nějak pak asi zamilovala do někoho v práci, ale já se od tý doby nějak nechytám. Byl jsem ve stejné společnosti jako ona, ale byl jsem tam terčem bloomingu, musel jsem pryč. Moje bývalá manželka dělá pořád tu práci, a její výdělek je kolem 1,5mil.Kč/ročně, jak jsem se dočetl ze spisů.

Segregovali mě mimo společnost, a nyní tak nějak asi už umírám v podmínkách špíny, bezdomovectví. Sice se snažím, myju se a tak, ale asi je to silnější, a neudržitelný. Navíc mne teď trestně stíhají pro nezaplacení alimentů, a tak, protože už jsem kvůli tomu v podmínce, nejspíš nemám ani šanci uniknout trestu odnětí svobody. Ale kdyby se to stalo, okamžitě bych zahájil protestní hladovku, až do úplnýho konce-ten by v mým případě přišel asi brzy. Prostě se blíží můj konec, a asi s tím nic nenadělám. Ale řekl jsem si, že nedám ty  ostatní lidi v ČR, kteří si nevšimli, co s nima vláda a ten systém provozuje. Občané se diví, co se to děje, ale nechápou. Řekl jsem si, že se pokusím v téhle zemi ještě stihnout pomoci nastolit řád aby se lidé měli dobře.

Viděl jsem, jak fungují státy kolem nás, je ostuda, jak z Čechů dělá vláda ČR a média tupé ovečky, které vůbec netuší, že to jde i u nás, mít se dobře. V podstatě tady lidé nemají dostatek informací, aby věděli, že můžou víc, že je to reálný. Že nemusí tlouct žebrotu. Když vláda přijme informaci, že nejsou peníze pro nás, pak nejsou. Ale na druhé straně se stát neustále tuneluje, a na to peníze jsou. Tak by měly být peníze pro lidi, a neměly by být pro tunelování. Ale to je velmi stručně řečeno.

 

Vytvořil jsem proto návod, jak může každý občan téhle země prosadit dodržování lidských práv v zemi. Je to myslím to nejdůležitější, čím by se mělo začít pro dosažení vytouženého blahobytu. Pokud se nezačne dodržováním lidských práv, tak jak jsou definovány v dokumentach ,,Deklarace lidských práv" a ,,Úmluva proti mučení a jinému krutému, nelidskému či ponižujícímu zacházení nebo trestání", nepohne se nic v téhle zemi ani o píď kupředu za lepším.

Stránky www.4Life93.webnode.cz nechť jsou každodení pomůckou, vodítkem, VZORem lidem dobré vůle, a každodenní černou můrou pro ty, kteří chtějí diskriminovat své bližní jakoukoli formou.  

Pro nastolení prosperity bude dobré podržet se zčásti Švýcarského modelu (dodržování lidských práv), a z části Rakouského (imigrační politika).

Minimální příjem občana musí být v takové vši, aby mohl z něho zaplatit nájem alespoň garsoniery ve městě, energie, jídlo, ošacení. Tím dojde k naplnění důležitých základních práv občana dle deklarace lidských práv. Dosud tomu ale tak není. Když za období postkomunistického režimu mohli lobisté, politici a jiní zpronevěřit biliony korun, jistě se najdou peníze na to, aby se v ČR dodržela lidská práva, tak, jak se ČR k tomu písemně zavázala, pod sankcí trestního stíhání odpovědných  osob, v případě jejich nedodržení. A pozor na ten genocidně nastavený systém, který tuneluje kapsy čím dál tím mladším občanům ČR, pozor na něj. Práce je všude dost. Jen musí být někdo, komu záleží na tom, aby za ně zaplatil, v dostatečné míře.

Znepokojuje mne současný stav, kdy absolventi škol jsou vyhnáni do ulic žebrat-prodávají různá zvířátka. Nevadí, že prodávají zvířátka, ale vadí, že si vůbec nevydělají. I když oni to neřeknou na sebe, jsou rádi, že vůbec našli nějakou ,,práci". A to je velmi nebezpečné, neumožit mladým pracovat, nechat je žebrat. Už za rok, za dva, by jsme tu mohli mít v ČR třídní nepokoje a násilí nezměrného formátu. Ti absolventi samozřejmě ,,nevědí", ale co až jejich rodiče je nebudou moci 1x či 2x podpořit? Končí už dnes tito mladí také na ulicích, a skutečně jim stačí, aby 1x, nebo 2x neměli od rodičů podporu.

------------------------------

Prohlášení, tak jak vnímám současnou situaci:

(bohužel jsem zářným příkladem oběti tohoto režimu. Oni mne nejspíš s určitostí odsoudí, budou mne chtít uvěznit. Ale dyby k tomu opravdu došlo, okamžite bych zahájil protestní hladovku a to až do úplného konce-nic jiného už by mi nezbývalo. Jsem nevinně v tom,že mi celá léta neponechávají vůbec nic, ani na jídlo, ani na alimenty. Proto nemám na placení ničeho, ani ne na placení alimentů.)

 

Pobírám nynídávky hmotné nouze vevýši 2200,-Kč měsíčně, nic víc. Výživné mám stanoveno na 9000,-Kč měsíčně.

Na můj návrh na snížení výživného mi soudci odpovídají   že se mám víc snažit, aych ty penize na vyživné měl, a mohl je platit. Že prýmám 4 údy na to, abych vykonával jakoukoli i podřadnou práci. Ale já za práci v pracovněprávním vztahu nedostávám odměnu, tak nikde být zaměstnán nemohu.  (promiňte, ale ten výraz o údech vyšel z pusy soudce Okresního soudu v Benešově, dne 13.7.2013 při vazebním zasedání, kdy se rozhodovalo, jestli mne kvůli neplacení alimentů ponechají do hlavního líčení dne 26.7.2013 na svobodě, nebo jestli strávím ten čas ve vazbě-obecně si myslím, že takováto komunikace soudci nepřísluší, že není hodna profesi jménem soudce, že je takovéto vyjadřování soudce je ostudou jeho profesi. A navíc jim u soudu pořád říkám, že jsem nemocný a jak. A pořád slyším že jsem zcela zdráv, že mohu vykonávat jakoukoli práci. Ale já mám ve zdravotní dokumentaci, i ve propouštěcí zprávě z nemocnice napsáno, jaká jsem měl onemocnění, a s čím se i nadále léčím", a ve zdravotní dokumentaci mám potvrzení o Změněné pracovní schopnosti.)

 

Níže Vám uvádím výběr z webu www.4Life93.webnode.cz  

 

 

PROLOG, 2.díl -pokračování:

 

Citát - autor? Já:

,,Jsem obyčejný člověk, a toužím po neobyčejně hezkým životě. Nechci trávit hodiny a dny politikařením, polemizováním. Chci vytvářet trvalé hodnoty, které přetrvají. Nemám ani široká ramena, ani lokty, ani nemám hroší kůži. Jsem jen obyčejný občan, který se chce radovat z lásky ke svým blízkým, a užívat si zdraví." Když mi ale toto jiní berou, nezbývá mi než bojovat proti takové zvůli. Ti, co mi to dělají, a v minulosti dělali, se budou muset potkat se spravedlností, nejen s tou světskou, ale i s tou Boží. Nikdo na téhle planetě si nesmí uzurpovat právo diskriminovat jakýmkoli způsobem jiného člověka. Tam, kde nestačí světské zákony, se o spravedlnost postará vesmír sám. Téhle spravedlnosti nemůže unikout žádný člověk.

Miluju své děti Vítka a Soňu, byla mi ale upřena mafiozním způsobem možnost se s nimi vídat. Podíl na tom má nejen moje bývalá manželka, ale také mafiózně spolupracující policejně-justičně-barbarský systém a státní úředníci, kteří jej v zájmu uspokojení svých zvrhlých úchylek, prostému potěšení z mého utrpení jakožto občana, provozují, zejména pokud jde o pracovníky státní moci ČR v Benešově u Prahy, jejich různé kamarádíčky, a jejich EGO které si prostě musí mastit. Na malém městě, kterým Benešov u Prahy bezesporu je, a kde jsem bydlel zhruba 12 let, se všichni vzájemně denně potkávají, a znají se, není snadné uniknout těmto malo,,MOCNÝM", kteří si vyhlédnou svou oběť a začnou ji pronásledovat, s využitím skrytých metod šikany, jako je blooming, pomlouvání, zastrašování, psychické šikany, apod. Vrcholní manažeři, podnikatelé, se znají a udržují styky, a oběť, která jim padne v nemilost, pak zpravidla nemá šanci úniku, zpravidla ji odrovnají společensky, fyzicky i psychicky, a ještě se ji snaží ,,dostrkat" do kriminálu, namísto toho, aby bližní podpořil spluobčana třeba jen radou, upřednosňují tito lidé šíření strachu kolem sebe, protože jim to náramně vyhovuje. Sami pak samozřejmě z takovýchto situací různě těží, finance nevyjímaje. Jak jedno přísloví říká: ,,Vždycky jde o prachy až na prvním místě"

 
Český stát mi již cca 15 let krade veškeré peníze, které vydělám. Mám nějaké dluhy, kdo je dnes v tomhle předluženým státě nemá? Ale strhávají mi úplně všechno, občas téměř všechno. Nenechávají mi ani minimum pro mé přežití, abych měl na zaplacení řádného nájmu garsoniery, abych měl na jídlo, na ošacení. Opravdu mi nenechávají už 15 let nic. Tak jsem si musel vypůjčovat další a další peníze, a jsem zadluženej. Přece musím něco jíst, a když byly děti malé, taky musely něco jíst. No a když mi sebrali odměnu za práci a zablokovali mi bankovní účty, tak abysme se mohli najíst, obléknout, a abysme měli na zaplacení nájmu bytu 3+1, musel jsem si vypůjčovat různě peníze jinde, jak to šlo, pro přežití mé a mojí rodiny. Nyní tento stav pokračuje dál, berou mi všechny moje peníze. Pořád. Nenechávají mi  , ani na zakoupeni jízdenky abych mohl navštívit své děti, pozvat je třeba do cukrárny. A pracovníci stejné instituce, tedy okresního soudu v Benešově u Prahy, Masaykovo náměstí, 25601, kteří mi takto odebírají veškeré moje příjmy, takže se k nim nedostanu, mne  v současnosti mafiozně a soudně stíhají za to, že nemám zaplaceny alimenty. Mám je zaplaceny, z části, protože jsem platil 50Kč měsíčně pravidelně každý měsíc, což jsem doložil již vyšetřovaelům i soudu v Benešově.
  Jako občan, s obyčejným selským rozumem a bez právního vzdělání, si říkám, že přece nedává logiku, aby instituce, která mi 15 let každý měsíc zabavuje veškeré moje příjmy, aby mne tato instituce stíhala za to že někde něco nemám uhrazeno, byť jde o alimenty. Jak mohu mít cokoli uhrazeno, když mi berou veškeré příjmy? Půjčit už si nemám kde. Jde mi teď každý den o holý život. Uvedeným jednáním mně Český stát vytěsnil - neboli vysegregoval na úplný okraj společnosti, z pracovního a společenského života, z oblasti podnkání, z bytu. Nemám střechu nad hlavou, jsem bez přístřeší, bezdomovec. Tím je naplněna skutková podstata trestného činu ,,Třídní a sociální segregace" podle § 401 a 402 trestního zákona ČR ze strany Českého státu vůči mně. Zjistil jsem, že takto postižených občanů české republiky je zhruba 40.000, a daším 100.000 občanům ČR stejné vytěsnění v brzké době ze strany Českého státu vůči nim hrozí. Co je s námi, takto vysegregovanými lidmi ze společnosti? Čekáme až umřeme, jsme ve špíně, o hladu, nemůžeme si vyprat oblečení, nikdo se s námi nikde nebaví, lidi si od nás udržují odstup, i rodinní příslušníci, i příbuzní, nemůžeme mít partnerský vztah, nemůžeme tedy přispět porodností tomuto státu. Je nám zima, a smažíme se ve vlastním potu, v pachu svých výkalů. Umíráme, hnijeme za živa. Občas nás někdo úplně okrade, nebo zbije. Umíráme v nelidských podmínkách špíny, mezi odpadky. Tím je naplněna skutková podstata trestných činů týrání a mučení, dále trestného činu genocida, resp. Autogenocida vlády ČR vůči vlastnímu lidu, vůči ekonomicky slabší skupně obyvatel ČR.
Je nás nyní kolem 40.000 v ulicích měst a obcí České republiky. A věřte, že jsme si toto nevybrali. Byli jsme lidmi, o kterých se zmiňuji výše vysegregováni do tohoto stavu. Tak co, státní zaměstnanci? Necháte nás poumírat? A co kdybychom všichni přijeli do Prahy na hrad, a chtěli okamžitě změnu personálního obsazení ve vládě, a na všech politicky důležitých funkcích jako je parlament, senát, takové personální obsazení, které nás nenechá trpět, které okamžitě zavede systém sociálních dávek ve výši, která odpovídá reálným, nikoli podhodnoceným, ale reálným nákladům občana na důstojné bydlení, stravu, a ošacení ?? A co kdybychom všichni zároveň chtěli od státu čerpat okamžitě a na ruku jednorázovou finanční podporu pro přežití?
 
Je asi nemožné sjednotit zoufalé a nemocné vysláblé bezdomovce, aby přijeli společně provést potřebné personální změny našich politických představitelů, naší vlády, a vyházeli odtamtud ty sobce, které nezajímá, že v ulicích ČR umírá čím dál tím víc lidí a čím dál tím mladších. 
 
Ale nepodceňujte, Vážení politici, pane prezidente sílu synů a dcer těchto bezdomovců, těch, kteří dnes jsou nerozhodní. Zítra může povstat národ, a přijít na hrad, a nemusí mezi nimi být ani jeden bezdomovec. V zájmu svých blízkých a svých dětí, v zájmu svého osudu, mohou chtít okamžité řešení, které budou moci v budoucnu kdykoli bude pořeba, měnit. Nepodceňujte sílu lidu, lidé už totiž vědí, že jim jde o život, že toto není hra. Bezbřehé tlachání tady v tom státě nikomu nepomůže. Těm lidem venku, bez střechy nad hlavou zvoní hrana, běží jim čas, a každou chvíli někdo umírá. A Vy páni a paní s možnostmi t změnit, o tom dobře víte. Kolik jich zachráníte ? Jsou to lidé ve věku 45 - 55let, většinou muži. Kolika z nich dáte vládo, politici, senátoři a spoluobčané šanci, aby přirozeným způsobem v teple domova mohli zestárnout? Splníte svou povinnost, kterou Vám ukládají mezinárodní úmluvy lidských práv, které se Česká republika zavázala dodržovat, pod trestním stíháním odpovědných osob v případě jejich potlačení? Pokud tuto povinnost nesplníte, budete v budoucnu čelit stíhání mezinárodního trestního soudu, který je již o situaci v naší zemi informován, spravedlnstitudíž stejně neuniknete, ani když nás necháte poumírat. Mezinárodní trestní soud v  Haagu mi potvrdil, že se bude situací zabývat.
 
Vím, že není snadné muset trestně stíhat své koley, kteří se podílejí nebo podíleli na genocidě. Ale to už se stalo, tyto skutky jsou spáchány. Vrátit se to nedá. Ale kdy to skončí ?
Jak dlouho ještě budou odpovědní pracovníci tohoto státu vyčkávat, a strkat hlavu do písku?
Píši o probému už od dubna 2013.
Informuji o situaci v ČR v tomto směru celý svět, media, instituce.
Kdy už budou za spáchané trestné činy, které zde uvádím potrestáni odpovědní pracovníci státu, a kdy už bude napravena situace tak, aby k zmíněným trestným činům nedocházelo?
 
Zřejmě Vám všem odpovědným, i občanům uniká jedna důležitá skutečnost. A sice, že dokud nebude v České republice stanovena výše existenčního minima na takovou úroveň, aby občan ČR z této částky poplatil:...
 
,,Důstojné" bydlení - ted bydlení, kde má čistotu, soukromí a možnost partnerského života (tedy nikoli jako myši v akvariu),
 
,,Stravu s výživovými hodnotami vhodnými a dostatečnými pro zdraví člověka,
 
,,Důstojné ošacení" to znamená aby občan mohl být v čistotě, v novém oblečení zakoupeném v obchodě, ktré si může průběžně podle potřebobměňovat a doplňovat zakoupením nového.
 
...do toho okamžiku
 
- Tunelujete kapsy občanů, nutíte je dělat věci, které by za normálních okolností v životě neudělali.
 
- Podporujete trestnou činnost, loupeže, krádeže, nevraživost mezilidmi, frustraci národa, korupci.
 
- Snižujete porodnost
 
- Přispíváte k vyšší rozvodovosti v ČR
 
- a to nemluvím zde o podkopávání bezpečnosti a obrany státu, protože udržování si takto početné skupiny obyvatel na hranici přežití je jistě nezanedbatelný faktor pro stát, je zde zvýšené riziko sociálních konfliktů.
 
- Kriminalizujete občany, a při tom se podílíte na jejich genocidě, sami jste tedy za toto trestně odpovědní, a už dávno byste měli být potrestáni. Problém už není skrytý. Uź je odkryt. Viníci musejí být co nejdřív potrestáni, a musí být sjednána náprava. Nemůžete čekat na další více jak dvojnásobně početnou skupinu lidí, jak se z nich stanou bezdomovci, a nechat je zase umírat, a při tom zaměstnávat justici a policii kriminalizováním těchto občanů.
 
- Pácháte trestné činy:
   
              Autogenocida vlády vůči vlastnímu lidu, vůči ekonomicky slabší skupině obyvatel ČR
   
              Třídní a sociální segregace těhto občanů, zapomocí výkonných složek státní moci, jako je policie ČR, městská policie, soudy,  
              exekutoři, a další státní zaměstnanci podporující tuto antisociální politiku, a tím přispívají sami také k segregaci zmíněné 
              skupiny občanů
           
              Mučení a týrání výše zmíněné třídní skupiny občanů kdy odpovědní státní zaměstnanci jen prostě nechávají na přírodě, kdy výše zmíněná skupina občanů zemře, a nic pro tyto občany tito státní zaměstnanci neudělají, co byjim zajistilo ,,žvot, a jejich základní právo na život" . Při tom je to zezákona jejich povinnost. Tím, že se o tyto výše zmíněné spoluobčany nepostarají, uvádějí je do ohrožení zdraví a ohrožení života povětrnostními, bakteriálními, a jinými podmínkami. Tím ale tak riskují rozšíření nějaké infekce mezi ostatní obyvatele, čímž by potom čelili obvinění z trestného činu obecného ohrožení.
 
Tak totiž hovoří Deklarace lidských práv.
 
A nesnažte se zase hledat finty na občany, jak to obejít. Je to neodůvodněné egocentrické a šikanózní.
Když si nechá stát rozkrádat ročně mliardy korun, jistě najde způsob, jak tyto miliardy věnovat lidem, dle podmínek státu, hodného úcty.
 
A pokud si nevíte rady jak to udělat s imigranty, myslím že postačí, když okopírujeme Rakouský model.
 
A státní úředníci musejí na všech úrovních absolvat kurs znalostí mezinárodních úmluv o dodržování lidských práv, včetně zajštění drylového tréningu těchto znalotí, protože situace v ČR je v této oblasti nyní velmi kritická.  
 
Pak se nám všem bude v ČR dobře žít.
 
Když občan České republiky má reálně minimální měsíční náklady na život samostatně bez partnera/ky ve výši minimálně 15.000,-Korun, pak přece nemůže být dostačující, dát mu existenční minimum ve výši 2200,-Kč + 4.000,-Kč na bydlení. Takový občan je rázem státem uvrhbnut do situace, kdy se zadlužuje měsíčně -7600,-Kč aby si zachoval "důstojný život". Když se mu ale nepodaří v okamžiku kdy je mu tato dávka přiznána sehnat půjčku a nemá tak na řádný nájem, je státem přinucen opustit svůj dosavadní byt. Ale naštěstí žijeme v středu Evropy, a ne na pirátských ostovech. A deklarace lidských práv je tu závazná   pro nás všechny.
 
 

Nemusíme stavět v České republice stále nové domy, sídla, budovy, haly, lepší je modernizovat a opravovat staré.

Orientovat se na estetiku, a na umění.

Dodržovat na všech úrovních při styku pracovníků státní moci s občany lidská práva.

To je klíčem k prosperitě.

 
 
SOCIÁLNÍ DÁVKY - aneb alespoň 15.000,-Kč měsíčně !!!
 
  Je to jako když učíte malé dítě plavat. Aby se plavat skutečně naučilo, přidržujete mu zlehounka bríško, a držujete dítě nad vodou, aby se nenapilo, aby se nepotopilo. Víte, jak moc je důležitý, aby se nepotopilo ani na chvilku, mohlo by se napít vody, vdechnout ji, a tak nic neříkáte, a jen jej tiše přidržujete nad vodní hladinou... a čekáte, až se mu to povede a uplave pár temp. Jak by to ale asi l, kdybyste chtěl/a vy plavat, a někdo Vám přidržoval tělo tak 5 centimetů pod hladinou, pořád, a nepřtržitě, ale jste už ve vodě, musíte pavlat. Ale když Vás váš sociální systém nechá dlouhodobě několik procent pod potřebnou hranicí Vašeho příjmu, tak Vás stát Česká repubkika v podstatě nutí brát si nekonečné množství půjček. To je ale nezákonné tunelování kapes Všech, kterých se to týká, respektive tunelování jejich pněženek. Asi už nikoho z kompetentních nezajímá, že takovéto hromadné zadlužování naší české populace bývá nejčastější příčinou rozpadu manželství, partnerských vztahů, a konce mnoha tisíc lidí na ulicích. Je zde řeč o 40.000 bezdomovcích, a dalším cca 100.000 lidem této země bezprostředně bezdomovectví - ztráta domova - hrozí. Jestliže máme v ČR nastavený systém sociálních dávek pro občana-jednotlivce tak, že z nich a ze součtu příjmů není schopen si uhradit samosttné bydlení, jídlo, léky a ošacení, a jestliže tento vzorec je používán plošně, je to trestný čin odpovědných pracovníků státní správy. Stát je povinen, podle Deklarace lidských práv, umožnit člověku důstojné bydlení, blahobyt, ošacení, potraviny. Jestliže si součtem svých výdělků a sociálních dávek občan nemůže uhradit ani garsonieru, ani samostatný pokoj, a nemá na jídlo a ošacení, je tak nucen hledat potraviny v odpadkových veřných koších, spát na ulici, pak se nejedná o sociální systém státu, ale o jeho zvrhlou formu na stát autogenocidní, vůči vlastnímu lidu. Nikdo přece nevydrží nepřetžitě plavat pod hladiou, aniž by se utopil. A o to právě jde. Mnoho lidí v ČR má příjmy menší, než spotřebu. Zadlužují se, snaží se přežít. Ale to není důstojný život, to není péče, kterou musí stát občanům dát. 
Jako občan ČR mám právo na život.
Mám právo na důstojný život.
Mám právo na důstojné bydlení, jídlo a ošacení, které mi tak zajistí moje právo na život, neboť kdybych bydlel na ulici, vystavoval bych se rizikům působení kriminálních živlů, a rizikům ohrožení zdraví z důvodu povětrnostních podmínek.
Jako občan České republiky považuji za důstojné bydlení takové bydlení, kde mám čistotu, nábytek,    možnost hygieny, soukromí, kde mohu trávit čas s partnerkou/ženy s partnerem.
- Proto považuji za důstojné bydlení minimálně garsonieru, kde nájem v ČR je cca 10.000Kč v Praze, anebo alespoň samostatný pokoj. Na takovéto bydlení ale dle informací pracovnice úřadu práce sociálních dávek hmotné nouze stát peníze občcanům nedává. Mám potvrzeno, že stát má nastaveny takové limity příspěvků na bydlení, že si jej občan nemůže dovolit v důstojné formě, ale musí přijmout bydlení ve společnosti lidí které nezná, na palandách, ve špíně, nehygienických, a v místě, kde se ve značné míře krade, je tedy permanentně ohrožen tím, že se mu postrácejí jeho věci. Takovýto přístup státních úředníků rozhodujících o přiznání sociálních dávek je nehumánně šikanózní. Možná ani nemusí takto jednat, ale občanům, jaksi z vlastní důležitosti tvrdí, že to takto s vyplácením dávek je.
- Na jídlo a důstojné ošacení potřebuji měsíčně minimálně 5.000,-Kč
 
Celkem tedy musí občanovi ČR z výplaty zbývat cca 15.000,-Kč měsíčně  minimálně při pobytu na území ČR pro to, aby byla dodržena základní lidská práva dle dokumentu Deklarace lidských práv. Teprve to, co je nad rámec této částky jako odměna za vykonanou práci, smí exekutor zabavit, a předat věřiteli.

Minimální mzda a existenční minimum pro občana České republiky musí být , a to s okamžitou platností zvýšeny v součtu na alespoň  15.000,-Kč měsíčně.
V České republice ale pracovníci státní moci, pracovníci justice, soudci, exekutoři a další spolupracující subjekty, si uzurpují právo na to, diktovat občanovi že má žít v méně důstojných podmínkách, než je zde uvedený minimální společenský standart občana České republiky. Nechť všichni zúčastnění berou prosím navědomí, že jedině dodržováním lidských práv, a úctou k občanovi jako k člověku, se podaří tuto společnost dovést k blahobytu, k prosperitě. Jakékoli barbarské projevy ze strany pracovníků státní moci mají a budou mít za následek pouze bídu, a utrpení obyvatel země.
Pokud se Vám ale stalo tak, jako mnoha občanům ČR, že Vám zabavili nejen Vaši mzdu, ale zároveň máte i obstavený bankovní účet, vězte, že byl na Vás v podstatě dle mého názoru spáchán zločin, a to rozsudek smrti. A pokud se Vám toto děje delší čas, můžete se bránit, vyčíslit škodu, a požadovat ji od státu. Přece musíte mít peníze na jídlo, abyste mohli žít, a taky na bydlení a ošacení. Jakpak by si to pracovníci státní moci ČR představovali, zabavovat, nebo povolovat zabavování všech peněz dlužníkovi, a nechat jej zemřít bez střechy nad hlavou?? Tak to ne, Jsme uprostřed Evropy, a jednotlivé evropské státy včetně České republiky se zavázaly dodržovat listiny o lidských právech, jako je ,,Deklarace lidských práv a svobod" a ,,Úmluva proti mučení, týrání a jinému násilí ( porušení této úmluvy je trestným činem) " Je-li Vám tedy odejímáno úplně vše z Vašich výdělků, pak zcela jistě přijde čas, kdy vážně onemocníte. Když se tak stane, je už pozdě. Braňte se proti násilí a proti mučení tohoto typu ještě dřív, dokud jste ještě zdraví. Zdraví Vám nikdo nevrátí. A chtějte náhradu způsobené škody nejen přímé finanční, ale taky za společenskou újmu, za způsobené zdravotní obtíže, za způsobenou psychickou újmu. Dojděte si k Vašemu praktickému lékaři, a všechno mu řekněte, ať je vše zaprotokolováno. Podejte TRESTNÍ OZNÁMENÍ na pachatele trestné činnosti, která je takto na Vás páchána, neboť pokud Vám zabavují všechny Vaše příjmy, jedná se dle mého názoru o mučení a týrání ze strany pracovníků státní moci, v přímém přenosu, a jste to Vy, kdo nakonec bude, nebo nebude umučen, utýrán. A ještě před tím Vám ,,přišijou" paragraf trestného činu, například nezaplacení některé z Vašich pohledávek-například výživného na děti.  Vězte, že státní aparát je nastaven tak, že v případě, že se nebudete takto účinně bránit, přijde čas, kdy Vás jistě udolá. (Pokud nemáte na uhrazení dluhů) Pokud Vám zabavují úplně všechny peníze, je logické, že abyste měli z čeho žít, musíte si peníze sehnat jinde, než prací-úvěry, půjčky od bankovních i nebankovních institucí, od rodičů. Ale to je tunelování kapes občanů ČR ve velkém. Musí Vám nechat peníze na jídlo, na důstojné bydlení a na ošacení-teprve co zbyde smějí rozdělit věřitelům, a příští měsíc znovu, až do zaplacení dluhu.

 

 

Podezření na autogenocidní politiku státu ČR vůči vlastnímu lidu :


PROHLÁŠENÍ o antisociální autogenocidní politice státní moci České republiky, resp. jeji výkonné mafie,tak, jak je dle mého názoru skutečný stav k červnu 2013.
Proto jsem v cervnu 2013 zaslal nize uvedene trestni oznameni, a několik dalších trestních oznámení na pracovníky státní moci, jako jsou soudci, státní zástupci, exekutoři, a další s nimi kooperující subjekty, a tato trestní oznámení jsem zaslal na tato místa:


                  Nejvyššímu státnimu zastupitelstvi CR
Na vedomi dale:
                  Ustavnimu soudu Ceske republiky
                  Nejvyssimu komisari pro lidska prava pri OSN
                  Mezinarodnimu trestnimu tribunalu v Haagu


Je zapotrebi nahradit ve stavajicich funkcich vsechny, kdo se jakymkoli zpusobem podileli, nebo podileji na praktikach odporujicim umluvam o lidskych pravech. Toto se v Ceske republice muze tykat vetsiny soudcu, mnoha uredniku a politiku. Je zapotrebi nahradit tyto lidi mladymi, dat jim prostor, dat prostor tem, kdoz budou dusledne dodrzovat ustanoveni umluv o dodrzovani lidskych prav. Teprve pak se obcanum Ceske republiky bude ve sve zemi dobre a spokojene zit. Dosud tomu tak neni, lidska prava jsou poslapavana temer vsude v CR.

 

Trestni oznameni - stiznost


Timto podavam trestni oznameni - stiznost na neznamou skupinu pachatelu, ktera je slozena z osob organu statni moci Ceske republiky, jako jsou soudci, exekutori, ale take politici, vsichni ti obcane Ceske republiky, jez se podileji nebo v minulosti podileli na schvaleni zakonu a legislativy, a na jejim uplatnovani v praxi, a to takovych, ze mi jako obcanovi ze strany pracovniku statni  zakonne moci Ceske republiky, vcetne pracovniku justice Ceske republiky byly odejimany veskere mnou vydelane penize a odmeny ze mzdy, coz povazuji za sikanu, nezakonnou persekuci, ktera je proti umluve  ,,Deklarace lidskych prav a svobod. Protoze mi na zaklade techto diskriminacnich legislativnich opatreni a zakonu, ktere jsou v rozporu s umluvou ,,Deklarace lidskych prav a svobod" takto statni moc zabranila cerpat veskere odmeny za mou vykonanou praci, neponechavaje mi ani existencni minimum, nebot mam cela leta zablokovany mzdy i bankovni ucty,takze se k penezum-k odmenam za vykonanou praci prakticky vubec nedostanu, a toto trva jiz vice jak 10 let, nyni jsem nucen umirat v podminkach bezdomovectvi, ve spine, smradu, hlady a jsem vazne nemocen. Vsichni ti, kteri se podileji, nebo v minulosti podileli na tomto mem tryzneni,se vuci mne tak dopousteji zlocinu proti lidskosti,protoze jiz nyni citim ze umiram na bezdomovectvi,ve spine,bez jidla,bez leku,bez absolutne zadnych penez. Vyse zminena skupina obcanu CR, vykonavajici statni moc mne tak zbavila meho zakladniho prava-prava byt pracujicim obcanem ve sve rodne zemi.Tim zminena skupina pachatelu se na mne dopousti dlouhodobe porusovani Deklarace lidskych prav, muci mne a tyra, cimz se na mne dopousti zlocinu proti lidskosti. Povinnosti uredniku statni moci,podle Deklarace lidskych prav, je mi v pripade exekuci ponechat moje odmeny za vykonanou praci v takove vysi,abych mel penize na jidlo, na bydleni, na osaceni, na hygienu. toto ale statni moc Ceske republiky v mem pripade ani zdaleka nedodrzuje. Navic mne mafiozne tito obcane stihaji, a podvodne mne kriminalizuji za to ze nemam v poradku zaplacene sve financni zavazky, jako jsou napriklad alimenty vuci mym detem. jak bych mohl mit platby jakekoliv v poradku,kdyz jsou mi neustale pres 10 let zabavovany vsechny penize,ktere mely byt mou odmenou za vykonanou praci? Cela ta dlouha leta jsem tak nucen,abych mel z ceho zit,abych mel na jidlo, si vypujcovat penize jinde, mnohdy i s vysokym urokem.Ale kdyz chci zit, a ne umrit,musel jsem si vypujcovat,jelikoz mi nebyly vyplaceny odmeny za mou praci. Z tohoto duvodu nemohu byt zamestnancem, protoze bych neprezil ani jeden mesic. Proto jsem dlouha leta volil spíše podnikani, kde jsem občas nějaké peníze do ruky za vykonanou práci dostal. Bankovní účty jsou mi cela leta blokovany, a mzda take.
Protoze mam informaci, ze takto je v Ceske republice tryzneno a tyrano zhruba 140000 obcanu Ceske republiky ze strany statni moci, podavam timto take podnet k trestnimu stihani nezname skupiny pachatelu z rad politiku, z rad vlady, pro podezreni z trestneho cinu autogenocidni antisocialni politiky Ceske vlady vuci vlastnimu lidu, vuci ekonomicky slabši skupině obyvatel. Neboť když odpoji vladní moc človeka od jeho příjmu, je tento človek prakticky v ten okamzik odsouzen k smrti v podmínkach bezdomovectví, špíny, o hladu, bez hygieny. Takova smrt je poměrně rychlá, ale není známa statistika zemřelých, a kde končí jejich mrtvá těla. Před smrtí jsou tito lidé ale zpravidla zkriminalizováni, je jednoduché když človeku odejmou peníze najít paragraf, podle kterého jej mohou uvěznit. Takový člověk je už prakticky fyzicky odrovnaný, nezřidka úplně nebo z části zlikvidovaný, a to nemluvím o společenské a psychické újmě, která je vládou České republiky na těchto lidech páchána, s vědomím vlády o statistikách,kolik lidí je bezdomovci-neboli kolik lidí právě umírá. O lidi kteři zemřou se pak státní pokladna samozřejmě starat nemusí. Nejdřive jsou tito občané náležitě vysáti z peněz, s vysokými poplatky nejen soudům, ale i soukromým či soudním exekutorům, různá penále a další navýšení, jsou finančně vysáti jejich přibuzní a přátelé, a pak se stát takto vyčerpaných lidí snadno zbaví, prostě jen je nechá prakticky nějaky čas bez peněz, a oni brzy zemřou. Na jejich místo pak přijde na řadu další generace takto postižených obetí této sadistické zvůle pracovníků státní politické moci České republiky. Protože bezdomovectví se jinak,nez umíranim nazvat nedá. Žádám o přešetření, zda ministri, kteří veřejně prohlašují v mediích, že v určité době lid české republiky nedostane důchod, protože Český stát na to nebude mít penize, zda tito ministri se nedopouštejí trestného činu přípravy autogenocidy, a timto tvrzením, zda neni již naplněna skutková podstata takovéhoto trestného činu, popř. trestného činu ,,Příprava genocidy".

Cítím se podveden ze strany státní moci, a to tím, že mi poskytnul stat tzv. existenční minimum na měsíc ve výši 2200,-Kč. Pod názvem ,,existenční" si představím, že mohu z této částky fyzicky jako občan existovat - tedy žit po celé období,na které je tato dávka poskytnuta. Ale ve skutečnosti tomu tak není. Ani při nejlepší vůli si z této částky nejsem schopen zaplatit na mesíc tramvajenku v Praze, jidlo s dostatecnym mnozstvim výživových látek pro organismus člověka, léky. Již po zhruba 10 dnech jsem zjistil, že nemám peníze, a jsem tudíž vládou tak odsouzen umírat hlady. Proto tímto také podávám trestní oznámení na skupinu neznámých pachatelů pro trestný čin podvodu, neboť mne takto státni moc České republiky vědomě podvedla, když mi dala částku 2200,-Kc s tím, že je to moje existenční minimum. Aby částka byla existenčním minimem pro občana, musela by podle mého názoru být ve výši alespoń 15000,-Kc.
Toto trestní oznamení posílám zároveň do OSN komisaři pro lidská práva, a nejvyššímu státnímu zastupitelství České republiky, dale Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu, a mediím, jako jsou deniky a televize.
Vzhledem k množství občanů, kteri jsou takto persekuováni jako já, dle dostupných informací jde o více jak 140000 ekonomicky slabší skupiny občanů České republiky, vzhledem k tomu se jedná o autogenocidní politiku České vlády proti vlastnímu lidu. Jestliže vláda má statistiky o tom, že na ulicích v ČR umírá 140000 lidí nebo jim tato situace bezprostředně hrozí, a nic neudělá pro záchranu těchto lidí, pak jde o vědomou genocidu těchto občanů,

...více na www.4Life93.webnode.cz
 

Důsledky výše uvedeného chování pracovníků státní moci, jak uvádím výše, se dá přirovnat k podmínkám umírajících obětí holokaustu. Člověk se před smrtí a při umírání samotném hodně trápí. Státní politická moc České republiky, a vláda vůci slabší skupině občanů vlastního lidu uplatňuje autogenocidní politiku, a to je velmi nebezpečné pro společnost, pro celý svět. Citím to i z obžalob vůči mně, které jsou postaveny na mafiozních praktikách všech zúčastněných úredniků, a na smyšlených a lživých indiciích, které museji byt jak statnimu zástupci, tak i přislušnému soudci známy, tedy jde o vědomé zmanipulování trestního říizeni s cílem mne poškodit, zlikvidovat, ze strany úredniků státní politické a justični moci, resp. vykonné mafie statni moci České republiky.

Třeba tím, že si přečtete tyto řádky, se zase bude v Čeké republice trošku lépe žít. 

 Jiří Pelíšek

 

 

Jak se bránit?

 

KAŽDÝ OBČAN SE MÚŽE ÚČINNĚ BRÁNIT ! Postačí Vám k tomu v první chvíli pouze tužka, papír, a obálka. Případně počítač papír, obálka. Napište TRESTNÍ OZNÁMENÍ, vložte jej do obálky, a odešlete jej  poštou na Vrchní státní zastupitelství v Praze, nebo na policejní presidium ČR, a dále jej pošlete také na vědomí institucím, na něž doporučuji kontakt v pravé části obrazovky počítače na tomto webu, www.4Life93.webnode.cz . Definujte v trestním oznámení, , kdo a jakým způsobem se dopouští na Vás trestné činnosti, pokud nevíte kdo, tak napište třeba ,,Trestní oznámení na neznámou skupinu pachatelů, specifikujte svůj problém. Policie je povinna se trestním oznámením zabývat, řádně jej prošetřit, a shledá-li pachatele, musí jej předat k trestnímu stíhání státnímu zástupci. 

 

BRAŇTE SVÁ PRÁVA i při sebemenším bezpráví. Když to neuděláte, vrátí se Vám to jako bumerang, státní autogenocidní systém z Vás udělá ty špatné, udělá z Vás dlužníky, žebráky,a kriminálníky. PROTO BRAŇTE SVÁ PRÁVA, DOKUD JE ČAS, DOKUD TO JEŠTĚ JDE, DŘÍV NEŽ BUDETE VY TĚMI SOUZENÝMI A TRESTANÝMI. Soudy jsou v ČR tzv. nezávislé, mohou si tedy dělat, co chtějí. Ale na tomto webu uvedený způsob obrany je vysoce  účinnou metodou, jak zvítězit nad bezprávím. Je to obrana ÚTOKEM, dřív, než systém dostihne občana, dostihne trest za barbarství ty, kteří jej provozují. ale při KAŽDÉM podaném trestním oznámení nebo stížnosti, nesmíte zapomenout jej poslat také na adresy ve světě, případně i na další media, které jsouuvedeny v pravé části tohoto webu: www.4Life93.webnode.cz . To je důležité, aby nemohli místní občané, provozující barbarské chování při výkonu své práce, Vás ještě chtít například nějak šikanovat či jinak znepříjemňovat Vám dále život, a abyste měli zaručenu objektivitu projednávání případu. V případě že by objektivní nebylo, můžete se pak obrátit na tyto mezinárodní instituce o pomoc.  
 
 
Tématické štítky webu: www.4Life93.webnode.cz

Štítky

 1. Přátelé

 2. Kam poslat TRESTNÍ OZNÁMENÍ?

 3. PRÁVO OBČANA NA ŽIVOT !!! MUSÍ STÁT PODPOROVAT VŠUDE KDE JE TO MOŽNÉ !!!

 4. Referndem k prosperitě a ke svobodě

 5. REERENDUM - AŤ LID SI ROZHODUJE O ZÁKONECH_O VYHLÁŠKÁCH !!

 6. Braňte svá práva

 7. ODVOLATELNOST POLITIKŮ_SOUDCŮ_STÁTNÍCH-ZÁSTUPCŮ_ČLENŮ SAMOSPRÁV

 8. TRESTNÍ OZNÁMENÍ-VZORY

 9. Prosperita

 10. Peníze

 11. Sociální zázemí

 12. důstojný život

 13. odměny

 14. dovolená

 15. ÚMLUVA_PROTI_MUČENÍ_A_JINÉMU_KRUTÉMU_NELIDSKÉMU_ČI_PONIŽUJÍCÍMU_ZACHÁZENÍ_NEBO_TRESTÁNÍ

 16. DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV

 17. Rodina

 18. Kam poslat stížnost na státního úředníka?